Nowoczesna technologia w służbie pacjenta

Działająca w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Pracownia Diagnostyki Obrazowej, daje pacjentom możliwość poddania się badaniom z wykorzystaniem aparatury najnowszej generacji. Na wyposażeniu pracowni są dwa tomografy komputerowe, rezonans magnetyczny, USG, RTG, mammograf, densytometr rentgenowski wykorzystywany w diagnostyce osteoporozy. Pracownia Diagnostyki Obrazowej oferuje pełny zakres badań z wykorzystaniem dostępnej aparatury medycznej. Pacjent otrzymuje wyniki badań wraz z ich opisem.

Nowoczesna aparatura i wyspecjalizowany personel medyczny
Pracownia Diagnostyki Obrazowej powstała w trosce o pacjentów hospitalizowanych na wszystkich szpitalnych oddziałach. Jednak wydajność nowoczesnej aparatury, poparte wiedzą i doświadczeniem lekarzy radiologów, techników elektroradiologii oraz personelu pielęgniarskiego, daje możliwość objęcia specjalistyczną diagnostyką osób, które chcą wykonać badania komercyjne.

30 % taniej
Zakład Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu wprowadził nowy cennik komercyjnych usług świadczonych przez pracownię. Obecnie obowiązuje 30-procentowa zniżka na wszystkie badania.

Pamiętaj, badanie wykorzystujące promieniowanie nie jest obojętne dla zdrowia
Każde badanie z zastosowaniem promieniowania elektromagnetycznego – również te wykonywane komercyjnie – wymaga skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub od specjalisty.

Zapytaj lekarza
Jeżeli przychodnia, czy gabinet prywatny mają podpisaną z ZOZ umowę na świadczenie usług przez Pracownię Diagnostyki Obrazowej, pacjent ze skierowaniem obsłużony jest bezpłatnie. Pracownia Diagnostyki Obrazowej przy ul. Jeleniogórskiej 4, czynna jest w dni powszednie, od godz. 7:00 do 19:00. Obowiązuje rejestracja telefoniczna, tel. nr 75 738 00 16, również w dni powszednie, od godz. 7:00 do 19:00.